• Ваш список
    "Список порівняння" пустий
+38 (067) 168 59 11

Працюємо: Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб-Нд 10:00–19:00

Повернення та обмін

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотна доставка товарів здійснюється з допомогою покупця.

Умови обміну товару

Обмін чи ремонт товару відбувається після встановлення сервісом причин несправності у разі виявлення заводського браку. При механічних пошкодженнях чи неправильному використанні товару послуги сервісу платні.

Умови повернення товарів

Повернення або обмін товару здійснюється у випадку, якщо товар не був у використанні та упаковка не пошкоджена.

Ми оформляємо повернення, якщо:

- товарний вид не порушений – товар був у вживанні і немає слідів використання: подряпин, сколів, потертостей. Заводські захисні плівки на місці та не пошкоджені.

- товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

- пломби, ярлики та розрахункові документи (накладений платіж, підтвердження транзакції з картки) збережені та є в наявності. Якщо при поверненні було втрачено якийсь документ, інформаційні дані або зірвано пломбу на товарі, то магазин Xterm може скористатися правом і відмовити клієнту як наслідок порушення цього пункту. Вимоги покупця, передбачені цим пунктом, не підлягають задоволенню, якщо недоліки товару виникли через порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Ми повернемо вам гроші у день повернення товару або, у разі відсутності грошей у касі, не пізніше як через 7 днів.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у список бажань, Вам потрібно